Haber

Abdulkadir Uraloğlu Trabzon’da! KTÜ’den U-Fest Başarı Öyküleri programına katıldı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Trabzon’da…

Uraloğlu, memleketi Trabzon’da Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından düzenlenen ve ulaşımın eğlenceli dünyasını gençlerle buluşturmayı amaçlayan gençlik festivali ‘KTÜ’den U-Fest Başarı Öyküleri’ programına katıldı.

Üniversite öğrencileriyle bir araya gelen Uraloğlu, ‘U-Fest’ kapsamında bakanlığa bağlı müdürlüklerin açılan stantlarını gezerek bilgiler aldı.

KTÜ öğrencilerinden Bakan Uraloğlu’na sürpriz

Uraloğlu, öğrencilerle röportaj yapmak için sahneye çıktığında öğrencilik yıllarında çekilen fotoğrafların, Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden ders notlarının ve diplomasının yer aldığı video sunumu karşısında şaşkınlığa uğradı. Sürprizden duygulanan Uraloğlu, üniversite yönetimine ve öğrencilere teşekkür etti.

Başarı hikayelerini anlattı

Uraloğlu öğrencilerle yaptığı toplantıda; Öğrencilik yıllarındaki başarı hikayelerini ve ulaşımdan ulaşıma, mega projelerden geleceğe yönelik tasarladığı çalışmalara kadar birçok konuyu anlattı.

Uraloğlu’na bir sürpriz de mezun olduğu Karadeniz Teknik Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümündeki arkadaşlarından geldi.

Programa sürpriz olarak katılan öğrenci arkadaşlarıyla bir araya gelen Bakan Uraloğlu, geçmişi yad ederek program boyunca sevinç üstüne sevinç yaşadı.

eldivanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu