Haber

Aydın Valisi, Cumhuriyetin 1000’inci yılında cadde ve caddelerin bayraklarla süslenmesini istedi.

Cumhuriyetin 1000’inci yılı çerçevesinde Aydın genelinde yüzlerce etkinlik gerçekleştirileceğini hatırlatan Aydın Valisi Yakup Canbolat, Aydın halkını davet ederek cadde ve sokakların bayraklarla süslenmesini istedi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılı nedeniyle hazırlanan etkinlikler ülke genelinde olduğu gibi Aydın’da da aralıksız devam ediyor. Aydın Valiliği koordinasyonunda birçok kurumun düzenlediği etkinlikler 31 Aralık tarihine kadar devam edecek. Cumhuriyetin 100. yıl dönümünün önemine dikkat çeken Aydın Valisi Yakup Canbolat, Aydın halkına çağrıda bulundu. Etkinlik ve kutlamalara Aydın halkının katılımını isteyen Vali Canbolat, özellikle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda cadde ve sokakların bayraklarla süslenmesine davet etti.

Vali Canbolat, Cumhuriyetin 100’üncü yılı çerçevesinde 31 Aralık’a kadar il genelinde yüzlerce etkinliğin gerçekleştirileceğini belirterek, “Cumhuriyet’in 100’üncü yılını büyük bir coşku, coşku ve heyecanla kutlamaya çalışıyoruz. Diğer illerimizde olduğu gibi ilimizde de 31 Aralık’a kadar planlanan il ve ilçelerimizde.” “Yüzlerce etkinliğimiz var. Tüm vatandaşlarımızın özellikle bayramda tüm sokakları bayraklarla süslemelerini, bayram coşkusuna katılmalarını bekliyoruz” dedi. – AYDIN

haber-arnavutkoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu