Haber

Candaş Tolga Işık’ın programında Sevilay Yılman’ın kadınlığını yorumlayan Muharrem İnce tepki çekti

Ülke Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, cumhurbaşkanı adayları arasında en çok gündem yaratan isimlerden biri. İnce bu kez katıldığı bir programda Sevilay Yılman’a kadın kimliğinden yola çıkarak eleştiri getirince sosyal medyada tepki yağmuruna tutuldu.

Ülke Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, dün akşam katıldığı ‘Az Konuştum’ programında bugün yaptığı sözlerle gündemde.

Candaş Tolga Işık, Sevilay Yılman’a Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanı adaylığı için banka hesabındaki parayla ilgili iddiasını sordu.

Sevilay Yılman, 27 Mart tarihli canlı yayında şunları söyledi:

‘Muharrem İnce Vatan Partisi’ni kurduktan sonra iki hesapla yola çıkıyor. Biri Ülke Tarafının resmi banka hesabıdır. Burası bunu açıkça gösteriyor. Onu buradan davet ediyorum, ‘Sn. Muharrem lütfen kendi hesabını aç. Ne yazık ki zaman zaman ödemeler ve masraflar yetmiyor, kendi kişisel banka hesabınızdan partiye destek oldunuz.’ kelimeleri kullandı.

Muharrem İnce’nin “Hangi Sevilay? Yüksel mi Yılman mı? Sevilay saçını kim değiştirdi?” Yılman, yorumu yaptığında Twitter’da şöyle tepki gösterdi ?

Muharrem İnce’nin bu hali sosyal medyadan da tepki aldı.

haber-alacam.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu