Yaşam

Farewell to Friends yıldızı Matthew Perry: ‘Yıkıldık’

Friends dizisindeki ‘Chandler Bing’ karakteriyle tanınan Matthew Perry, 28 Ekim’de vefat etti. Perry’nin ölümünün ardından dizideki rol arkadaşları ortak bir açıklama yaptı.

Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Courteney Cox ve Matt LeBlanc, People’a yaptıkları ortak açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Matthew’un kaybından dolayı hepimiz yıkıldık. Biz bir takım oyunculardan daha fazlasıydık. Biz bir aileyiz. Söylenecek çok şey var ama şu anda bu kaybın yasını tutmak ve kabullenmek için biraz zamana ihtiyacımız var. Zamanla, Elimizden geldiğince daha fazlasını söyleyeceğiz. “Şimdilik düşüncelerimiz ve sevgimiz Matty’nin ailesi, arkadaşları ve onu seven herkesle birlikte.”

1994 yılında yayın hayatına başlayan ve New York’taki altı genç arkadaşın hayatlarını konu alan Friends dizisi 2004 yılına kadar sürmüştür. Dizinin son bölümü ABD’de 52,5 milyon kişi tarafından izlenmiş ve en çok izlenen yabancı dizi olarak kayıtlara geçmiştir. 2000’li yılların bölümü. (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

adaklihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu