Haber

Kazada hayatını kaybeden 3 kişi, minibüsün çarptığı yakınlarının cenazesine gidiyordu.

SİVAS’ta 30 Ocak’ta bir akrabasının cenazesine katıldıktan sonra şarampole devrilen otomobilde hayatını kaybeden Salih Konukçu (43), babası Bilal Konukçu (69) ve Muharrem Önsöz’ün (66) yakınları öldürüldü. Giresun’un Alucra ilçesinde bir minibüs, emekli Hasan. Hastaoğlu’nun (56) cenazesine katılmak üzere yola çıktıkları belirtildi.

Kaza, dün sabah saatlerinde Sivas’ın Koyulhisar ilçesine bağlı Yemişli mevkiinde meydana geldi. Salih Konukcu’nun dikkatsizlik sonucu direksiyon hakimiyetini kaybettiği iddia edilen 34 ES 1821 plakalı otomobil şarampole devrildi. Kazada sürücü Konukçu ile babası Bilal Konukçu ve Muharrem Önsöz hayatını kaybetti.

Hayatını kaybeden 3 kişinin Giresun’un Alucra ilçesinde hayatını kaybeden yakınları Hasan Hastaoğlu’nun cenazesine katılmak üzere İstanbul’dan yola çıktığı ortaya çıktı. (75), cenazesi için 30 Ocak’ta İstanbul’dan Giresun’un Alucra ilçesine geldi. belirtildi. Hastaoğlu ilçede toprağa verilirken gözaltına alınan minibüs şoförü de tutuklandı.

Salih Konukcu, babası Bilal Konukçu ve Muharrem Önsöz’ün cenazelerinin bugün Alucra ilçesinde toprağa verileceği bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu