Haber

Mehmet Ali Erbil’in Eski Sevgilisi Gülseren Ceylan, 180 Bin Liralık Yüzüğünü Neden Vermediğini Açıkladı

66 yaşındaki şovmen ve sunucu Mehmet Ali Erbil ile eski sevgilisi Gülseren Ceylan evlilik yolundaydı. Nişanlı çift bir anda yollarını ayırdı ve Erbil, yüzüğü geri vermeyen Ceylan’a tartışmalı açıklamalarda bulundu. Ceylan, 180 bin TL değerindeki yüzüğü neden iade etmediğini açıkladı.

Ünlü sunucu ve şovmen Mehmet Ali Erbil ile Gülseren Ceylan’ın ilişkisi, aralarındaki yaş farkı nedeniyle sık sık eleştirildi.

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil’den 1 yaş küçük olan Gülseren Ceylan ise Erbil hakkında şunları söyledi: “Olayın parayla alakası yok. Kendisiyle çok mutluyum. Hayatımda hiç olmadığım kadar mutluyum. kimsenin ne dediği umrumda değil.”

Hatta 66 yaşındaki Erbil, 26 yaşındaki Ceylan’a doğum gününde evlenme teklif etmişti.

Tam ufukta düğün görünürken ani bir ayrılık geldi: Erbil, “Son zamanlarda istekleri bitmek bilmiyordu. Ev, araba, elmas istiyordu. Benim kredi kartım vardı ama para hırsı hâlâ devam ediyordu.” “

Erbil’in bu sözlerine yanıt olarak, “Gittiğinde 180 bin liralık tektaş yüzüğü de yanına aldı. Sürekli ‘Ben namuslu bir hanımefendiyim, kimseden bir şey almam’ demesine rağmen yüzüğü istedim ve o da aldı. vermedi.” Ceylan’ın yanıtı hızlı oldu.

Ceylan canlı yayında şunları söyledi: “Yüzüğü geri vermeyi teklif ettim ama istemedi.”

Şunu fark ediyor:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu