Yaşam

Pedro Pascal The Mandalorian’dan ayrılabilir

Oyuncu Pedro Pascal’ın Star Wars evreninde geçen ‘The Mandolorian’ dizisinden ayrılabileceği iddia edildi. Oyuncunun yaratıcı ekipteki sorunlar nedeniyle dördüncü sezonda yer almayabileceği ve karakterinin üçüncü sezon finalinde ölebileceği belirtildi.

Lost Dock’a göre, Pascal’ın istifa edeceğine dair söylentiler 6 Nisan’da The Hot Mic podcast’inde tartışıldı. Bölümde muhabir Jeff Sneider, The Mandalorian’da baş yapımcılar Jon Favreau ve Kathleen Kennedy arasında yaratıcı farklılıklar olduğunu savundu.

‘PEDRO PASCAL’IN DJARİNİ ÜÇÜNCÜ DÖNEMDEN SONRA GERİ DÖNEMEYEBİLİR’

Sneider, Pascal’ın The Mandalorian’ın ikinci sezonunda Disney ile büyük bir “sorun” yaşadığını da öne sürdü. Pedro Pascal’ın üçüncü sezonun büyük bölümünde sette yer almamasının ve rolünün pek ön plana çıkmamasının nedeni de bu. Sneider’ın kaynaklarına göre Pascal’ın Djarin’i üçüncü sezonun ardından geri dönmeyebilir; Diziden çıkarılabilir veya sezon finalinde ölebilir.

‘The Mandalorian’ın yönetmeni Rick Famuyiwa, Djarin karakterinin artık Mandalorian bile olmadığını söyledi. Famuyiwa, “Bence dizinin yolculuğunun ilginç yanı buydu ve artık bu noktaya geldiğimize göre, bu başlık ne anlama geliyor? Bu noktada Mandalorian kim? Bence herhangi biri olabilir. Sanırım birçok yönden açıklamaya çalıştıkları şey bu, Mandalor olmak ne anlama geliyor?” söz konusu.

Pedro Pascal’ın The Mandalorian’dan ayrıldığına dair resmi bir onay yok.

habersumbas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu